Grudzień - grupa "Maluszków"

Grudzień zaczął się bardzo ciekawie, gdyż nasze przedszkole odwiedziło mobilne oceanarium, które zabrało dzieci w niezwykła podwodną podróż. W specjalnej kopule wyświetlona została prezentacja dającą wrażenie przebywania na dnie oceanu. Kolejną atrakcją była długo wyczekiwana wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami, a dzieci odwdzięczyły się piosenką. Grudzień jest też miesiącem oczekiwań na Święta Bożego Narodzenia, który upłynął na przygotowaniu „Jasełek”, a także poznawaniu świątecznych tradycji i potraw, które zakończyliśmy pieczeniem pierniczków. Maluchy uwielbiają śnieg. Zima się rozpoczęła, a za oknami śniegu ciągle jeszcze niewiele, dlatego maluchy postanowiły przygotować go samodzielnie. Wykorzystaliśmy przepis od Kici Koci i wspaniale się bawiliśmy. Dodatkowo taka zabawa to świetne ćwiczenie sensoryczne.

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies