Wrzesień - w grupie "Maluszków"

Wrzesień rozpoczął się magicznie od przedstawienia pt. „Pirat Czarodziej” zaprezentowanego przez krakowski Teatr Iluzji. Dzieci zgłębiły tajniki magii, dzięki czemu mogły zamienić się w małych czarodziei! 15 września Maluchy obchodziły Dzień Kropki. Z tej okazji oglądaliśmy bajkę o tym, że każdy z Nas jest w czymś dobry i ma jakiś talent oraz uczestniczyliśmy w grach i zabawach związanych z Dniem Kropki. Z okazji Dnia Przedszkolaka wspaniale bawiliśmy się z wodzirejem. Tego dnia każde dziecko dostało medal Super Przedszkolaka oraz słodki upominek.Pod koniec września dzieci z grupy Maluchów poznały różnymi zmysłami Dary Jesieni: jabłka, gruszki, śliwki i winogrona. Grały w owocowe memory, zaglądały do wnętrza owoców, degustowały, a na koniec wykonały czerwone jabłuszka z bibuły.

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies