Luty w grupie "Starszaków"

Był to miesiąc pełen pozytywnych wrażeń. Przedszkolaki wzięły udział w bali karnawałowym, który odbył się w naszym przedszkolu. W rytmie wesołej muzyki, w karnawałowych strojach dzieci tańczyły i brały udział w różnych konkurencjach. Nie zabrakło także sztucznego śniegu, piany oraz profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia.  Już kilka dni później obchodziliśmy Walentynki co znów związane było z interesującymi zabawami, pracami plastycznymi i świetnym humorem. W lutym odwiedził nas także niecodzienny gość – papuga Niko. Wraz z papugą przybył iluzjonista, który przeniósł wszystkich we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki.

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies