Styczeń w grupie "Starszaków"

Dzieci z grupy „Starszaków” wzięły udział w VIII Przeglądzie Polskich Kolęd i Pastorałek. Nasze przedszkole przesłało piękny teledysk do piosenki „Zaczarowany śnieg”. Dzieci odebrały podziękowania w formie dyplomu i nagrody. W tym miesiącu szczególną uwagę poświęciliśmy promocji zdrowego trybu życia. Dzieci poznały zasady zdrowego odżywiania  się oraz wykonały piramidę żywności. Wzięły także udział w przedszkolnych zawodach sportowych. W styczniu obchodziliśmy bardzo ważne dla nas święto – Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki na dowód swojej miłości zaprezentowały wzruszającą piosenkę oraz wykonały piękne upominki.

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies