Z warzywami za pan brat!

Wczorajsze zajęcia w grupie starszakow były wyjątkowe. Otóż każdy przedszkolak przyniósł swoje ulubione warzywo, które poddaliśmy szczegółowej analizie. Omówiliśmy: kolor, wygląd, kształt, zapach i smak każdego warzywa a także utrwaliliśmy jego nazwę w języku: polskim, angielskim i francuskim. Następnie każde dziecko na uprzednio przygotowanych kolorowych tackach pokroiło swój "zestaw warzyw". Ostatnim najprzyjemniejszym etapem naszych zajęć było zjedzenie własnoręcznie przygotowanej sałatki warzywnej

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies