Świętujemy urodziny Patrycji

W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzymy Tobie sercem całym, moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności. Niech w takim dniu jak ten wszystkie troski umkną hen i nie wracają wcale, to wtedy będzie wspaniale! 29 października 6 urodziny obchodziła Patrycja z grupy starszaków. To były wyjątkowe urodziny, gdyż to Patrycja obdarowała upominkami swoich kolegów, koleżanki a nawet Panie! Wszyscy byliśmy bardzo przyjemnie zaskoczeni, dlatego kochanej Patrycji jeszcze raz dziękujemy i mocno ściskamy.

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies