Odwiedziny kolegów i koleżanek w szkole.

Grupa starszaków korzystając z zaproszenia otrzymanego od uczniów Szkoly Podstawowej nr 3 wybrała się w czwartek na niezwykłą uroczystość, jaką bylo pasowanie na pierwszoklasistę. Nasze pięcio i sześciolatki podziwiały uroczysty apel przygotowany przez starszych kolegów oraz ślubowanie pierwszych klas. Widzieliśmy nawet nasze koleżanki - Hanie, Kornelke i Nikole oraz kolegę Jasia, którzy jeszcze niedawno chodzili do naszego przedszkola, a dziś mocno trzymamy kciuki za ich sukcesy szkolne!

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies