Spotkanie z policjantem

Dziś w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komisariatu w Sandomierzu w asyście wspaniałego psa policyjnego. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Policjant poinformował i zademonstrował dzieciom również, w jaki sposób należy się zachowywac podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Na zakończenie każdy chętny przedszkolak mógł pogłaskać, a nawet przytulić dzielnego posłusznego psa

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies