Zajęcia sportowe na Orliku

Ruch jest naturalną potrzebą dziecka i czynnikiem warunkującym jego prawidłowy rozwój .

Przy współpracy z Centrum Rekreacji MOSiR ul. Portowa w Sandomierzu przedszkolaki w sezonie wiosenno-letnim uczestniczą w zajęciach sportowych na boisku „Orlik” znajdującym się niedaleko przedszkola. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy, a ich głównym celem jest rozbudzanie zainteresowania sportem oraz kształtowanie właściwych postaw poprzez wszechstronne ćwiczenia ruchowe tj. (gry i zabawy z wykorzystaniem różnego rodzaju przyborów, zabawowa gimnastyka dziecięca, biegi w sztafetach itp.). Dzieci z radością i ogromnym zapałem przychodzą na boisko. Tak aktywnie i atrakcyjnie spędzony czas dobrze wpływa na ich samopoczucie i zdrowie.

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies