Spotkania czytelnicze z „ciekawymi osobami”

Zamiłowanie do czytania rodzi się we wczesnym dzieciństwie ponieważ tworzy skojarzenie czytania z przyjemnością i poczuciem bezpieczeństwa. Umożliwia rozwijanie wyobraźni, uczy kreatywnego myślenia i poprawia koncentrację, Czytając dziecku od najmłodszych lat sprawiamy, że zachowa ten dobry nawyk na całe życie i inwestujemy w jego rozwój. Pragnąc umożliwić jak najlepsze warunki do rozwoju zainteresowań czytelniczych naszych przedszkolaków nasza placówka współpracuje z Miejską Biblioteką Publiczną w Sandomierzu Filia nr 2.

Raz w tygodniu gościmy w naszym przedszkolu przedstawiciela jakiegoś zawodu np.( pielęgniarka, fotograf, strażak, prawnik, muzyk itd.). Zaproszony gość czyta dzieciom bajkę związaną ze swoim zawodem, a następnie w ciekawy i przystępny sposób opowiada o swojej pracy. Przedszkolaki z wielkim podekscytowaniem czekają na te spotkania. Ogromną przyjemność sprawia im poznanie ludzi będących dla nich autorytetami, a czytanie specjalnie dla nich traktują jak wyjątkowe wyróżnienie.

001
002
003
004
005

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies