Projekt „Twórczy Przedszkolak”

ue

Fundacja „Dla naszych dzieci” 1 sierpnia 2016 roku realizuje projekt konkursowy „Twórczy Przedszkolak”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

W ramach projektu dzieci uzyskają bezpłatne wsparcie w postaci:

  • Zajęć realizowanych w ramach podstawy programowej,
  • Zajęć dodatkowych: zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego, zajęcia wyrównawcze z jęz. francuskiego, nauka gry na instrumentach, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami gimnastyki korekcyjnej, zajęcia ruchowe z elementami baletu i gimnastyki artystycznej, zajęcia usprawniające aparat artykulacyjny.
  • Indywidualnych zajęć z psychologiem,
  • Wyjazdu edukacyjnego do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.

Rodziców zainteresowanych udziałem ich dzieci w projekcie proszę o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych. Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w Niepublicznym Przedszkolu Językowym „Jaś i Małgosia”.

Iwona Korczyńska Sapielak

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2024 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies