Marzec - grupa "Maluszków"

Początkiem marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Nasze dziewczynki zamieniły się w księżniczki, które Nasi dzielni dżentelmeni obdarowali słodkimi upominkami. Wszystkie dzieci wykonały również piękne wiosenne przebiśniegi. W marcu maluchy zgłębiały tajemnice…kosmosu. Poznaliśmy cały układ słoneczny, dowiedzieliśmy się kim są astronauci oraz jak wygląda w środku prawdziwa rakieta kosmiczna. Na koniec zajęć sami wykonaliśmy własne rakiety stworzone z figur geometrycznych. Przed rozpoczęciem kalendarzowej wiosny maluchy uczyły się jak rozpoznać pierwsze jej zwiastuny. Nasze małe zuchy wiedzą już jak nazywają się pierwsze wiosenne kwiaty oraz jak zmienia się pogoda na wiosnę. Przy okazji poćwiczyliśmy też układanie rytmów i stworzyliśmy piękne hiacynty, które zdobiły naszą przedszkolną galerię. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.