Marzec - grupa "Maluszków"

Początkiem marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Nasze dziewczynki zamieniły się w księżniczki, które Nasi dzielni dżentelmeni obdarowali słodkimi upominkami. Wszystkie dzieci wykonały również piękne wiosenne przebiśniegi. W marcu maluchy zgłębiały tajemnice…kosmosu. Poznaliśmy cały układ słoneczny, dowiedzieliśmy się kim są astronauci oraz jak wygląda w środku prawdziwa rakieta kosmiczna. Na koniec zajęć sami wykonaliśmy własne rakiety stworzone z figur geometrycznych. Przed rozpoczęciem kalendarzowej wiosny maluchy uczyły się jak rozpoznać pierwsze jej zwiastuny. Nasze małe zuchy wiedzą już jak nazywają się pierwsze wiosenne kwiaty oraz jak zmienia się pogoda na wiosnę. Przy okazji poćwiczyliśmy też układanie rytmów i stworzyliśmy piękne hiacynty, które zdobiły naszą przedszkolną galerię. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies