Personel

Ewa Ozdoba

– pomoc nauczyciela.

Od dawna moją pasją jest praca z dziećmi. Wyróżnia mnie: cierpliwość, wyrozumiałość i wrażliwość na potrzeby dzieci. Stwarzam naszym podopiecznym atmosferę opartą na życzliwości, akceptacji w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. W codziennych kontaktach z dziećmi staram się stosować do słów Janusza Korczaka „ Dziecko chce być dobre, jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż”.

Urszula Stadnik

– pracownik gospodarczy.

Dbam o prawidłowe żywienie dzieci z przyjemnością przygotowując różnorodne, kolorowe i smaczne posiłki. Urozmaicony i wzbogacony jadłospis jest ważnym atutem naszej placówki promującej zdrowy styl życia.