OGŁOSZENIE

Drodzy rodzice, kochane dzieciaki, czas kwarantanny nie musi być nudny. Wspólnie w domu można robić mnóstwo kreatywnych i użytecznych rzeczy.        My ze swojej strony obiecujemy podpowiadać Wam w jaki sposób to zrobić, publikując pomysły na ciekawe zajęcia dla dzieci. Zachęcamy zatem do zaglądania na naszego przedszkolnego facebooka i do wspólnej zabawy. Dbajcie o siebie! Pozdrawiamy serdecznie.

Świętujemy urodziny Adrianka

Adriankowi składamy najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!

Kolorowe babeczki u Maluchów

Maluchy uwielbiają bawić się w małych kucharzy, tym razem przygotowaliśmy babeczki z okazji Dnia Kobiet, oczywiście nie tylko dla dziewczynek. Dzieci z pomocą pań wsypywały i mieszały wszystkie składniki. Gdy babeczki upiekły się i wystygły, zabraliśmy się za to na co dzieci najbardziej czekały, czyli dekorację ,była to wspaniała zabawa. Pieczenie i własnoręczne dekorowanie przygotowanych smakołyków sprawiło dzieciom wiele radości, zabawy i uśmiechu

I Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka.

Przedszkolaki z grupy „Starszaków” wzięły dziś udział w olimpiadzie sportowej. Był to dla nich dzień pełen pozytywnych wrażeń i emocji. Dzieci dały z siebie wszystko, pokazały jak wygląda praca drużynowa oraz jak czerpać wielką radość ze wspólnej zabawy. Wszystkim Przedszkolakom (i tym którzy brali udział w Olimpiadzie i tym którzy im głośno kibicowali) serdecznie gratulujemy !

W poszukiwaniu Pani Wiosny

Nieśmiało wyjrzał dzisiaj spod śniegu, jeszcze skulony i jakby senny, a wiatr mu szepnął: ach przebiśniegu, Ty jesteś pierwszym oznakiem wiosennym...Już są!!! Widzieliśmy je na spacerze, a później stworzyliśmy własne przebiśniegi zapraszając wiosnę do przedszkola. Nasza przedszkolna galeria pomału zmienia się z zimowej na wiosenną