Udział w VIII Dziecięcym Przeglądzie Polskich Kolęd i Pastorałek.

W piątek 10 stycznia nasze Starszaki wzięły udział w VIII Dziecięcym Przeglądzie Polskich Kolęd i Pastorałek. Na scenie Domu Katolickiego mali artyści z sandomierskich przedszkoli i szkol podstawowych odśpiewali znane polskie kolędy i pastorałki. Grupa naszych starszaków zaprezentowała kolędę "Wśród nocnej ciszy" oraz z zaciekawieniem obejrzała występy swoich rówieśników. Na zakończenie reprezentanci grupy z dumą odebrali pamiątkowe dyplomy oraz upominki od organizatorów, którym serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w Przeglądzie!

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies