Świąteczna zbiórka dla Psich-przyjaciół

Nasze przedszkole od wielu lat organizuje akcję charytatywne na rzecz sandomierskiego Przytuliska "na Wiśniowej" cały rok zbieramy plastikowe nakrętki a w tym roku przed świętami Bożego Narodzenia również zorganizujemy przedświąteczna zbiórkę karmy, która oddana zostanie do naszego zaprzyjaźnionego Przytuliska. Już teraz serdecznie zachęcamy WSZYSTKICH do udziału w zbiórce. Od najmłodszych lat uczmy Dzieci niesienia pomocy potrzebującym i czerpania radości z bezinteresownej pomocy innym 

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies