Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Niepublicznego Przedszkola Językowego „ Jaś i Małgosia” Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Wam wyrazy uznania i szacunku za trud codziennej pracy pedagogiczno – wychowawczej. Pragniemy podziękować za wysiłek i oddanie w przekazywaniu wiedzy oraz wartości które wpływają na rozwój i postawę w życiu młodego człowieka. Życzymy wielu chwil radości w Państwa pracy, satysfakcji z wykonywanych obowiązków, wielu sukcesów oraz dużo zdrowia i osobistego szczęścia.

Zarząd Fundacji „ Dla naszych dzieci”

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2020 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies