Teatrzyk - "Rajska wyspa"

W piątek przedszkolaki z grupy "starszaków" uczestniczyły w spektaklu teatralnym "Rajska wyspa" w Porcie Kultura przy ul. Portowej. Spektakl przeznaczony był dla najmłodszych widzów w ramach kampanii informacyjno - edukacyjnej dotyczącej ochrony powietrza atmosferycznego. Dzieci miały szansę nie tylko obejrzeć ciekawy występ artystyczny aktorów, ale także same brały w nim aktywny udział na scenie, przedstawiając własne sposoby ochrony środowiska .

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies