Finał Kiermaszu Kartek Wielkanocnych

Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim za udział w Kiermaszu Kartek Wielkanocnych. Całą kwota uzyskana z ich sprzedaży - 260 zł została przekazana jako Świąteczny prezent od naszych Przedszkolaków na aktualne potrzeby czworonogów z Sandomierskiego Przytuliska.Wraz z podziękowaniami życzymy wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzinom zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych przepełnionych wiarą, nadziejąi miłością. Radosnego, wiosennego nastroju oraz udanego Śmingusa-dyngusa :)

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies