VII DZIECIECY PRZYGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Kolejny  już raz przedszkolaki z grupy „ starszaków” wzięły udział w VII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Przegląd zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 3, Szkołę Podstawową nr 2 oraz parafię św. Józefa w Sandomierzu ,odbył się w Domu Katolicki w Sandomierzu .Nasze przedszkolaki zaprezentowały pastorałkę „ Skrzypi wóź”. Towarzyszyły nam pozytywne emocje i radość związana z występem na wielkiej scenie przed liczną publicznością. Dziękujemy rodzicom naszych „starszaków”  za przygotowanie pięknych strojów aniołków i pastuszków . Przede wszystkim jednak dziękujemy naszym „starszakom”, którzy godnie reprezentowali nasze przedszkole. 

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies