Dzień Pluszowego Misia - Starszaki

Starszaki wspólnie świętowały dziś Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło swojego ulubionego pluszaka, dokonało jego prezentacji i zatańczyło z nim taniec "Niedźwiadek"przy tym ucząc się słów piosenki. Następnie przedszkolaki wzięły udział w "Misiowym quizie", choć pytania nie były łatwe "starszaki" świetnie sobie z nimi poradziły wygrywając wesołą naklejkę Misia. Kolejnym zadaniem z którym zmierzyły się dzieci było "Misiowe memory matematyczne" w tym ćwiczeniu trenowaliśmy liczenie na konkretach w zakresie 10. Dzisiejszego dnia nie zabrakło również wiersza Cz. Janczarskiego "Naprawiamy Misia" dotyczącego szanowania własnych zabawek. Przedszkolaki wykonały także prace plastyczną - "Misiowe puzzle".Po obiedzie wspólnie zastanawialiśmy się jakie bajkach głównym bohaterem jest Miś? okazało się, że Misie są ulubieńcami dzieci i każdy zna o nich wiele bajek. Po południu przedszkolaki wybrały bajkę"Troskliwe Misie", która miała umilić nam relaks poobiedni. Każde dziecko otrzymało dyplom Przyjaciela Misia aby nigdy nie zapomnieć Misia.
001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2020 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies