Oczekiwanie na Mikołaja

Przedszkolaki z grupy starszaków przygotowują się na przybycie Świętego Mikołaja. Podczas zajęć dydaktycznych uważnie wysłuchały opowiadania pt.: „Prawdziwa historia o Świętym Mikołaju”, aby poznać prawdziwą postać   Mikołaja -  biskupa  który, pomagał biednym ludziom. Następnie dzieci wykonały list, w którym narysowały (lub napisały)o jaki prezent w tym roku pragną poprosić Mikołaja. Wszystkie listy umieszczone zostały na tablicy będącej „ skrzynką pocztową Mikołaja”. Dzieci uczą się także piosenki pt.: „Idzie Święty Mikołaj”, którą zaśpiewają  w czasie wizyty oczekiwanego przez nich „ gościa”. Z okazji „mikołajek” Zarząd Przedszkola „Jaś i Małgosia” szykuje dla dzieci specjalną niespodziankę – wspaniały spektakl zaprezentowany przez Teatr Cieni. Wygląda na to, ze 6 grudnia będzie pełen niespodzianek.

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2020 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies