Grudzień - grupa "Starszaków"

Grudzień to miesiąc przygotowań do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Niespodzianką dla naszych bliskich, było nagranie teledysku do piosenki „ Zaczarowany śnieg”. Nasz występ miał miejsce  na uprzednio pięknie udekorowanej scenie w Porcie Kultura. Starszaki co roku organizowały akcje charytatywne, podobnie i teraz. Dzieci pomagały zebrać karmę nie tylko dla zwierząt z sandomierskiego Przytuliska „Na Wiśniowej” ale także dla papug z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu. Starszaki same dostarczyły karmę dla papug a korzystając z gościnności Pani dyrektor zwiedziły szkołę oraz wzięły udział w warsztatach fryzjerskich poznając różne zawody. Kolejną wielką niespodzianką oczekiwaną przez wszystkich byłą wizyta Świętego Mikołaja wraz z jego workiem pełnych najpiękniejszych prezentów. Ponad to, w grudniu do naszego przedszkola zawitało mobilne oceanarium, które zabrało wszystkie dzieci w wielką podwodną podróż.

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies