Maj - grupa "Starszaków"

Maj był dla "Starszaków" wyjątkowo pracowitym miesiącem.  Dzieci przypomniały sobie polskie symbole narodowe ucząc się szacunku wobec nich. Następnie "wyruszyliśmy" na farmę. Przedszkolaki utrwaliły nazwy znanych im wiejskich zwierząt i ich młodych a także wzbogaciły swoje słownictwo o nazwy budynków gospodarczych spotykanych na wsi. W kolejnym majowym tygodniu dzieci poznały nazwy zwierząt egzotycznych - rozwiązywały zagadki słuchowe, porównywały wygląd i kolor poszczególnych zwierząt a także przeliczały je tworząc zbiory i porównując ich wielkość ( mniejszy, większy, równy). Z okazji Dnia Mamy dzieci wzięły udział w warsztatach zorganizowanych w naszym przedszkolu. Wykonały piękne drewniane ramki ,ozdabiane według własnego pomysłu. Ramka ta wraz z własnoręcznie zrobionym kwiatkiem w pięknie ozdobionym słoiczku była prezentem dzieci dla swoich Mam. W tym miesiącu kontynuując nasz cykl zajęć nt krajów Unii Europejskiej , Przedszkolaki poznały ciekawostki związane z Bułgarią , zajadając się dżemem figowym. 

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies