Maj - grupa "Maluszków"

Maluchy uroczyście przywitały miesiąc maj, przygotowując piękne prace przedstawiające polskie symbole narodowe oraz recytując „Katechizm polskiego dziecka”.  Na zajęciach dzieci utrwalały znajomość figur geometrycznych i kolorów. Maluchy wykonały także kolorowe wiosenne motyle, które przyfrunęły na naszą przedszkolną galerię. Kolorowe były też kanapki, które dzieci samodzielnie przygotowywały na drugie śniadanie. Było pachnąco, pysznie, a przede wszystkim zdrowo!

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies