Kwiecień - grupa "Starszaków"

Kwiecień
Kwiecień to dla przedszkolaków wyjątkowo kolorowy czas. Dzieci podczas coraz to dłuższych spacerów zaczęły dostrzegać zamiany zachodzące w przyrodzie. Poznały także tradycje związane z obchodzeniem Świat Wielkanocnych, wykonały wiele prac plastycznych między innymi Wielkanocne koszyczki, kolorowe pisanki, zajączki i baranki wielkanocne. Kwiecień to także miesiąc kiedy rozmawiamy o zdrowym trybie życia. Przedszkolaki dowiedziały się również, co robić, aby dbać o naszą planetę i jej zasoby. W tym miesiącu ruszyliśmy "w podróż" do Włoch. Była to wyjątkowo udana wyprawa, podczas której dzieci same zrobiły pizze według własnego pomysłu i smaku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii na naszej stronie.

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies