Marzec - grupa "Starszaków"

Marzec
Na początku miesiąca Przedszkolaki poznawały instrumenty muzyczne - ich nazwy ,wygląd , kształt i wydawane przez nie dźwięki. Dzieci miały szansę same sprawdzić się w grze na prawdziwych instrumentach muzycznych , oglądały zdjęcia i obrazki je przedstawiające a także same wykonały kolorowe grzechotki. Marzec to także czas, kiedy witamy wiosnę. Przedszkolaki poznały zwiastuny wiosny oraz nazwy wiosennych kwiatów. Dzieci zainteresowały się także wiosennymi nasionami - porównywaliśmy wygląd , kształt, wielkość oraz kolor nasion wygranych warzyw i kwiatów.Na przedszkolnym parapecie założyliśmy hodowlę kolorowych hiacyntów , szczypiorku i goździków. Zapraszamy do wizyty naszej galerii zdjęć. 

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2022 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies