Kolorowe babeczki u Maluchów

Maluchy uwielbiają bawić się w małych kucharzy, tym razem przygotowaliśmy babeczki z okazji Dnia Kobiet, oczywiście nie tylko dla dziewczynek. Dzieci z pomocą pań wsypywały i mieszały wszystkie składniki. Gdy babeczki upiekły się i wystygły, zabraliśmy się za to na co dzieci najbardziej czekały, czyli dekorację ,była to wspaniała zabawa. Pieczenie i własnoręczne dekorowanie przygotowanych smakołyków sprawiło dzieciom wiele radości, zabawy i uśmiechu

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies