Zabawy edukacyjne w Multisensorycznej Sali

Multiroom - Przedszkolaki z grupy starszakow udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Parkowej w Sandomierzu , gdzie dzięki gościnności pracujących tam osób mogły one skorzystać z multisensorycznej sali. Dzieci m.in pływały w wodzie pełnej kolorowych kamieni, zbierały jesienne liście, przekuwały balony , zamieniały minki ze smutnych na uśmiechnięte, grały w kręgle .Wszystko to w atmosferze pełnej uśmiechu,zabawy i dobrej energii. Było super

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2022 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies