Dzień Babci i Dziadka 2019

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu z ciepłem i miłością. Dlatego w tym roku połączyliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka z Wakentynkami, czyli dniem miłości. W tej wyjątkowej atmosferze, przedszkolaki wystąpiły przed swoimi bliskimi, a następnie wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane serca. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Niespodzianką dla dzieci były animacje i zabawy przygotowane przez niezastąpioną Lalę Aurorę. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok!

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2022 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies