Warsztaty Bożonarodzeniowe "Zapach Świąt".

Aby poczuć atmosferę nadchodzących Świąt Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach dotychczasowych tradycji i zwyczajów Bożonarodzeniowych. Zajęcia odbyły się w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu a ich tematyką był "Zapach Świat ". Dzieci w trakcie warsztatów poznały nazwy różnych przypraw z którymi kojarzą się Święta ich wygląd i miejsce pochodzenia. Utrwaliły także znane zwyczaje j tradycje obchodzenia Bożego Narodzenia zarówno obecne jak i dawne. Każdy przedszkolak wykonał własny "pachnący woreczek " w którym umieścił: laskę cynamonu, anyż, żywą gałązkę choinki, goździki oraz suszony plaster pomarańczy.

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies