Niespodziewana wizyta Świętego Mikołaja

Piątek 6 grudnia był długo wyczekiwanym przez dzieci dniem. Od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały Świętego nasłuchując radosnego okrzyku “ho, ho, ho!” i odgłosów dzwonków sań. Aż w końcu rozległo się mocne pukanie do drzwi, a w progu stanął On… Święty Mikołaj! Atmosfera spotkania była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem a każda z grup przygotowała w ramach podziękowań piosenkę dla Mikołaja. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy za rok.

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies