Hokus-pokus, czary mary

"Hokus-pokus, czary mary, Niech się spełnią andrzejkowe czary!"W piątek 29 listopada obchodziliśmy a naszym przedszkolu Andrzejki. Dzieci z każdej z grup zaglądały w przyszłość, aby sprawdzić co je czeka. Dzieci poznały znaczenie różnych kolorów, przedmiotów oraz zwierzątek. Z magicznej szkatułki losowaliśmy magiczne przepowiednie. Dużo radości przyniosła przedszkolakom wróżba najbardziej kojarzona z Andrzejkami czyli lanie wosku.Powstałe z wosku kształty były doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni. Wróżby przeplatane były tańcami oraz słodkim poczęstunkiem.

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies