Dzień Dyni 2019

W tym tygodniu obchodziliśmy "Dzień Dyni". Z tej okazji przedszkolaki ubrani w pomarańczowe stroje, uczestniczyli w zajęciach podczas których poznali jakim zdrowym i urodziwym warzywem jest dynia. "Dzień Dyni” pozwolił dzieciom poznać wielką różnorodność dyń i wzbogacił wiedzę na ich temat. Obie grupy wzięły udział w licznych zabawach z udziałem dyni m.in. w slalomie dyniowym czy dyniowych wyścigach, sprawdzały co kryje się w środku dyni oraz degustowały pestki z dyni. Powstały również piękne prace przedstawiające dynie. Dzieci miały też okazję spróbować nowych dyniowych smaków, ponieważ Maluchy w ramach cyklu zajęć "Kuchcikowo" upiekły dyniowy chlebek, którego zapach unosił się w całym przedszkolu 

1
2
3
4

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2023 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies