Wizyta u Pani stomatolog

Nasze dzielne starszaki kolejny rok z rzędu odwiedziły gabinet stomatologiczny pani Katarzyny Labudy - Talkowskiej, a wybrały się tam w celu wizyty profilaktycznej. Obejmowała ona wizytę adaptacyjną, badanie stomatologiczne oraz lakierowanie zębów. Dowiedzieliśmy się z jakich narzędzi specjalistycznych korzysta w swojej pracy stomatolog oraz jak powinna wyglądać higiena jamy ustnej. Starszaki z uśmiechami na twarzach i odwagą kolejno zasiadały na fotelu dentystycznym, a po badaniu otrzymały niespodzianki i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na wizytę!