Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego 2018/2019

Wczoraj przedszkolaki z grupy „starszaków” pożegnały swoje koleżanki i swoich kolegów, którzy już niebawem opuszczą nasze przedszkole i pójdą do szkoły. Było to wyjątkowo wzruszające popołudnie. Dzieci zaprezentowały przybyłym gościom przygotowany występ artystyczny. Narratorami w trakcie występu były najstarsze przedszkolaki, które wprowadzały wszystkich przybyłych Gości w kolejno prezentowane części występu. Dzieci zaśpiewały piękne letnie, wakacyjne piosenki w języku polskim, angielskim i francuskim, zaprezentowały układ choreograficzny do dwóch piosenek oraz wykonały taniec z kolorowymi pomponami. Po uroczystym wręczeniu dyplomów i pamiątkowych książek z okazji tego wyjątkowego dnia pojawił się również pyszny tort jako słodki upominek dla dzieci i ich bliskich. Mamy nadzieję, że wszystkie wyjątkowe chwile spędzone w naszym przedszkolu na zawsze pozostaną w sercach „starszaków”, którym życzymy wielu sukcesów , radości i uśmiechu w pierwszej klasie, do której niebawem już pójdą

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2020 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies