Dzień Rodziny

W tym roku obchodzony przez przedszkolaków Dzień rodziny był wyjątkowy. Już na początku tego dnia czekały na nas wielkie emocje! Dzięki Pani Marcie i Panu Robertowi Cichoń dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w przejażdżce meleksami po Sandomierzu połączonej z odsłuchem pięknych legend dotyczących poszczególnych zabytków widzianych przez dzieci podczas zwiedzania miasta. Drugą częścią tego wyjątkowego dnia był piknik rodzinny, który odbył się na bulwarze nad Wisłą. Był on bogaty w atrakcje i angażował do współpracy również rodziców dzieci. Wspólnie grillowaliśmy, braliśmy udział w licznych grach i konkursach oraz rysowaliśmy własne portrety rodzinne. A wszystko to odbywało się w zielonym zakątku wiślanym pełnym drzew ciszy i spokoju. Z cała pewnością każdy z nas zarówno dzieci jak i ich rodzice będą wspominać ten dzień jako okazję do wspólnej zabawy, uśmiechu i relaksu

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2020 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies