IX Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem "Zielono mi- dziecięce fantazje"

We wtorek 14 maja grupa starszaków uczestniczyła w IX Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem "Zielono mi- dziecięce fantazje". W tym roku nasze przedszkole reprezentowali Wiktoria i Oliwier, którzy recytowali wiersze "Niewidzialna plastelina" oraz "Jak to dobrze być chłopakiem". Pomiędzy występami dzieci biorących udział w konkursie mogliśmy podziwiać układy taneczne i piosenki przygotowane przez gospodarzy- przedszkolaki z Samorzadowego Przedszkola nr 5 w Sandomierzu. Widzieliśmy taniec ze wstążkami, kankana w wykonaniu chłopców oraz układy taneczne do znanych nam piosenek o fantazji i wiośnie. Wiktorii i Oliwierowi serdecznie gratulujemy udanych występów!

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies