Poznajemy ciekawe zawody - wizyta w gabinecie pani kosmetolog

Przedszkolaki z grupy „starszaków” odwiedziły dziś gabinet kosmetologiczny „Alessa” - Pani Karoliny Ałabisz - Piorun w Dwikozach. Były to odwiedziny pełne atrakcji. Przedszkolaki miały szansę dowiedzieć się wiele ciekawych informacji na temat  sposobów codziennego dbania o swoja skórę, włosy, paznokcie oraz poznać ciekawe urządzenia stosowane w gabinecie. Każde z dzieci mogło zbadać skórę głowy specjalnym urządzeniem trychologicznym. Pani kosmetolog wyjaśniła po co przeprowadza się to badanie i w czym może ono pomóc. Następnie Pani Karolina przeprowadziła warsztaty praktyczne dla przedszkolaków podczas których dzieci dowiedziały się: jak prawidłowo oczyszcza się skórę twarzy, po co stosować toniki, jak nakładać maseczkę oraz jak właściwie przeprowadzić masaż dłoni. Dzieci same mogły wykonać powyższe czynności kosmetologiczne. Wszyscy byli bardzo zaciekawieni tym, co Pani Karolina nam pokazała. Na koniec naszej wizyty dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka - otrzymały one upominki i dyplomy od naszej zaprzyjaźnionej Pani kosmetolog, której bardzo serdecznie dziękujemy !:)

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies