Dzień otwartych zajęć w grupie starszaków

Dzisiejszy dzień był pełen atrakcji! Już przy drzwiach powitał wszystkich kosz pełen czerwonych i soczystych jabłek, którymi wszyscy mogli się częstować. Dla Przedszkolaków dzień ten był bardzo pracowity. Zaraz po śniadaniu uczestniczyły w zajęciach ruchowo -muzycznych, podczas których nauczyły się nowej wiosennej piosenki przy akompaniamencie gitary. Wzięły także udział w zajęciach ruchowych z wykorzystaniem styropianowych pałeczek. Następnie przedszkolaki doskonalili swoje umiejętności językowe podczas zajęć z języka angielskiego i francuskiego, gdyż jak wiadomo w przyjemnej atmosferze i poprzez zabawę najłatwiej i najszybciej nauczyć się można języka obcego. Dzieci wykonały także wiosenną pracę plastyczną - kolorowe wiosenne ptaszki. Praca ta wymagała wielkiej precyzji i skupienia a jej efekty podziwiać można na ściana naszego korytarza. 

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies