Warsztaty Terapii Zajęciowej w Sandomierzu – tworzymy wiosenne prace

W ramach współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Sandomierzu nasze przedszkolaki wybrała się tam w piątek 12 kwietnia na zajęcia plastyczne. Podczas zajęć starszaki korzystając z zaproszenia tworzyły wielkanocne i wiosenne prace w sali plastycznej i ceramicznej. Miały okazję własnoręcznie ulepić z gliny dowolne zwierzątko żyjące na łące oraz ozdobić według własnego pomysłu piękne motyle i króliki wykonane z drewna, z których powstały później magnesy na lodówkę. Jak zawsze zostaliśmy miło przyjęci a praca odbywała się w wesołej i życzliwej atmosferze za co serdecznie dziękujemy przede wszystkim Panu Rafałowi Dybowskiemu.

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies