Kiermasz Kartek Wielkanocnych 2019

Z dumą informujemy, że rozpoczynamy nasz coroczny Kiermasz Kartek Wielkanocnych, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na bieżące potrzeby psiaków z sandomierskiego Przytuliska. Kartki są ręcznie wykonane,bogate w piękne szczegóły, wesołe i kolorowe a także inspirowane pomysłami naszych Przedszkolaków i oczywiście ich pomocą:) Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w naszym Kiermaszu a tym samym do pomocy zaprzyjaźnionym z naszym przedszkolem czworonogom ( w linku poniżej sami możecie przekonać się jak wyglądają Ci - którym chcemy pomóc :) 

001
002
003
004

https://pl-pl.facebook.com/Przytulisko.na.Wisniowej/

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies