8 Marca - Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Przedszkolaki korzystając z zaproszenia Pani Anity Brezdeń udały się do nowo otwartej pizzerii Volterra. Każdy zasiadł przy eleganckim stole oczekując tego, o czym od rana mówiły dzieci – pysznej pizzy. Tego dnia nie było niejadków, każdy zajadał się otrzymaną pizzą i pysznym sokiem jabłkowym. Dziewczynki otrzymały również od swojego kolegi z grupy (Waldusia) piękne żółte tulipany. Uśmiech i radość towarzyszyły nam tego dnia. Serdecznie dziękujemy Pani Anecie za zaproszenie i wspaniałą gościnę! Dla dziewczynek nie był to jednak koniec niespodzianek, gdyż w przedszkolu Franiu –kolega z grupy chcąc jeszcze bardziej umilić ten dzień obdarował je tym razem fioletowymi tulipanami a od wszystkich chłopców dziewczynki otrzymały pyszne czekolady. Dziękujemy naszym małym gentelmanom za piękny gest :)   

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies