Zima w mieście - zajęcia w Bibliotece

Kontynuując nasz cykl zajęć bibliotecznych, dziś kolejny raz mimo śnieżycy panującej za oknem  „starszaki” odwiedziły bibliotekę. Pierwszym zadaniem dzieci było wykonanie z masy solnej bałwana, w tej aktywności najważniejsza była inwencja twórcza dzieci, gdyż to one decydowały jakiej wielkości ma być ich bałwan, czym go ozdobią oraz jak ma on wyglądać. Efektem pracy dzieci były najróżniejsze zimowe bałwanki, wszystkie piękne i wykonane z wyjątkową starannością. Dziś także dzieci uczestniczyły w wykonywaniu fascynujących eksperymentów polegających na mieszaniu kolorowych cieczy. Serdecznie wszystkich zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć dokładnie obrazujących to co dziś robiliśmy.