Zima w mieście - zajęcia w Bibliotece

Kontynuując nasz cykl zajęć bibliotecznych, dziś kolejny raz mimo śnieżycy panującej za oknem  „starszaki” odwiedziły bibliotekę. Pierwszym zadaniem dzieci było wykonanie z masy solnej bałwana, w tej aktywności najważniejsza była inwencja twórcza dzieci, gdyż to one decydowały jakiej wielkości ma być ich bałwan, czym go ozdobią oraz jak ma on wyglądać. Efektem pracy dzieci były najróżniejsze zimowe bałwanki, wszystkie piękne i wykonane z wyjątkową starannością. Dziś także dzieci uczestniczyły w wykonywaniu fascynujących eksperymentów polegających na mieszaniu kolorowych cieczy. Serdecznie wszystkich zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć dokładnie obrazujących to co dziś robiliśmy.
 
001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies