Wizyta Świętego Mikołaja

Przedszkolaki odwiedził dziś długo oczekiwany przez nich Gość -  Święty Mikołaj. Dzieci przywitały swojego Gościa piosenką "Idzie Święty Mikołaj", w zamian Mikołaj podarował każdemu dziecku piękne prezenty. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć Przedszkolaki rozpakowały swoje prezenty i przystąpiły do wielkiej zabawy. Kolejną niespodzianką przygotowaną dziś dla dzieci był teatrzyk, który odwiedził nasze przedszkole. Zaprezentowany dzieciom humorystyczny spektakl o wesołym Elfie wszystkich rozśmieszył i wprowadził w radosny, świąteczny nastrój. 

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies