Zabawy Andrzejkowe - Maluchy

Mnóstwo zabaw,  czarowania i wróżenia.  Tak maluszki spędziły Andrzejki.  Na wejściu przywitały ich nietoperze i  koty. Pod sufitem  latały śmieszne i uśmiechnięte  duszki, a cała sala została wypełniona kolorowymi balonami. Poznaliśmy czyje marzenie się spełni, kim maluszki zostaną w przyszłości,  i co miłego wszystkich czeka w najbliższych dniach. Jednak najwiecej radości sprawił taniec wśród baniek i przyklejanie balonów.  Sprawdziliśmy swoje siły w tańcu na gazetach, z przyjemnością ćwicząć poczucie rytmu. Odwiedził nas nawet smok z piratem, zawitała królewna z Krainy Lodu, a sali pilnował najprawdziwszy szeryf. Teraz w spokoju oczekujemy na przyjście Mikołaja, i małymi kroczkami zaczynamy przygotowania do Świąt:)

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2020 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies