Palcem po mapie - czyli poznajemy największe miasta w Polsce - Gdańsk

W tym tygodniu "starszaki" uczestniczyły w kolejnych zajęciach z cyklu "Poznajemy największe miasta w Polsce". Tym razem "odwiedziliśmy" Gdańsk - jedno z najstarszych nadmorskich miast w Polsce. Grupa Starszaków odnalazła Gdańsk na mapie Polski, wysłuchała legendy o lwach z gdańskiego ratusza oraz obejrzała prezentacje multimedialną na temat ciekawych miejsc, które warto zobaczyć zwiedzając Gdańsk. Na zakończenie zajęć każdy starszak wykonał pracę plastyczną, która przedstawiała latarnię morską.