100 lecie Odzyskania Niepodległości

"Świadomość własnej przeszłości pomaga nam włączyć się w długi szereg pokoleń, by przekazać innym wspólne dobro - Ojczyznę". (kard. Karol Wojtyła)
Aby zainteresować przedszkolaków dziejami Polski i Polaków w tygodniu poprzedzającym obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości , "starszaki" wzięły udział w licznych zajęciach patriotycznych. Dzieci obejrzały film animowany dotyczący dziejów Polski, następnie wspólnie szukaliśmy odpowiedzi na pytanie "czym dla mnie jest Polska?". Kolejnym zadaniem dzieci było staranne wykonanie pracy plastycznej - wyklejenie mapy polski barwami jej flagi - biało - czerwonymi. Podsumowaniem naszego "patriotycznego tygodnia" był udział "starszaków" w uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości  zorganizowanej w Domu Katolickim. Podczas Akademii nasze przedszkolaki wspólnie z innymi dziećmi odśpiewały Hymn Polski a następnie  podziwiały przygotowane przez ich rówieśników z Samorządowego Przedszkola nr 3 występ artystyczny. Był on pełen wzruszających piosenek , patriotycznych wierszy i tańców w biało -czerwonej scenerii.
001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies