Dzień Dyni

Dzisiejszego dnia grupa Starszaków obchodziła Święto Dyni. Od samego rana barwne stroje i dodatki towarzyszyły dzieciom podczas różnego rodzaju zajęć i zabaw, w których tematem przewodnim była dynia. Dzisiejsze Święto Dyni było okazją do poznania cech charakterystycznych dyni, jej właściwości oraz możliwości zastosowania. Były zabawy w kole z dynią oraz zabawa z balonami, w których ukryły się pytania sprawdzające wiedzę Starszaków na temat dyni. Ponadto Starszaki własnoręcznie wydrążyły dynię zaś z uzyskanego miąższu  powstał pyszny koktajl, którego dzieci spróbowały podczas drugiego śniadania. Starszaki wykonały również prace plastyczne ukazujące poznane dziś warzywo, a na zakończenie świętowania każdy otrzymał medal upamiętniający obchodzone dziś Święto Dyni.

001
002
003
004

Masz pytania ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą placówką.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Telefon: 15 834 44 73

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Przedszkole znajduje się w prawobrzeżnej części Sandomierza na osiedlu Huta.

Zapraszamy do nas: ul. K. K. Baczyńskiego 18, 27-600 Sandomierz

od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00.

ue

(C) 2010 - 2019 Niepubliczne przedszkole językowe „Jaś i Małgosia” Sandomierz | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies