Konkurs plastyczny - Jan Paweł II Polak

Przedszkolaki z grupy „starszaków” wzięły udział w finale plastycznego konkursu międzyprzedszkolnego „Jan Paweł II -€ Polak”. Konkurs zorganizowany został przez Samorządowe Przedszkole nr 6 w Sandomierzu z okazji 98 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Odbył się on pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty -“ Kazimierza Mądzika, Burmistrza Sandomierza -€ Marka Bronkowskiego oraz Biskupa Sandomierskiego J.E. ks bp dr a“ Krzysztofa Nitkiewicza. Przedszkolaki po obejrzeniu pięknego występu artystycznego zaprezentowanego przez dzieci 5 i 6 letnie z Samorządowego Przedszkola nr 6 wspólnie odśpiewały znaną wszystkim „Barkę” oraz poznały laureatów konkursu. Z  spośród 67 prac wykonanych przez dzieci z sandomierskich przedszkoli 16 z nich przyznano 1-sze miejsce, które nagrodzone zostały dyplomami i upominkami. Wśród laureatów znalazł się Oliwier Kolasa – chłopiec z naszego przedszkola z grupy „starszaków”. Serdecznie gratulujemy sukcesu! Pozostałe nasze przedszkolaki biorące udział w konkursie: Aleksander Markiewicz, Zofia Talkowska, Amelia Wołek i Kornelia Pawlica również otrzymały drobne upominki.